Zatvoriť panel Otvoriť panel

Produkty

Sortiment ponuky našej firmy je rozsiahly, za všetko spomenieme najmä tesniace krúžky, guferá, ložiská, manžety, hadice, redukčné spojky a ostatné komponenty strojno-technologického vybavenia priemyselných odvetví.

Našou snahou je dodať Vám akýkoľvek komponent pre udržanie Vašej výroby v chode..

  • Seriózny prístup s požadovanou kvalitou
  • Dodržanie termínov a parametrov tovaru

Poradenstvo

V rámci dodávok materiálov a komponentov Vám dokážeme dať riešenie pre potreby Vašej výroby...

Kedykoľvek nastane problém, jeho riešenie spolu nájdeme.

Kontakt

Sme Vám k dispozícii 24 hodín a možete volať alebo mailovať požiadavky Vašej výroby ako aj ohľadom poradenstva v oblasti strojárenskej výroby.

Sme tu pre Vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, vždy keď nastane problém...

Hlavná činnosť

Vitajte na našich stránkach. Dovoľte nám ponúknuť produkty a poradenstvo v oblasti technologického zabezpečenia Vašej výroby. Naše skúsenosti pretavíme do riešení, a tým Vám pomôžeme zabezpečiť kontinuitu Vašej výrobnej technológie.

Ďalej Vám vieme vyrobiť a dodať súčasti strojnej technológie tak, aby ste nemuseli s výrobou stáť a poskytnúť ich v dostupných dodacích termínoch. Našou špecializáciou je výroba a dodávka atypických komponentov a dielov pre Vaše strojné vybavenie.

Náš tím sústružníkov a frézarov Vám vyrobí podľa dodaných vzoriek špeciálne komponenty, ktoré bežne nie sú dostupné a je obtiažne ich kúpiť, pretože sú buď drahé alebo sa už nevyrábajú.

Bez dostupnosti technologických dodávok načas je dnes nemožné obstáť v konkurencii. Preto Vám navrhne riešenie také aby sa Vaša výroba nezastavila a v dostatočnom predstihu ste mali dôležité súčasti skladom. Logistiku dodávok si dohodneme a vyjdeme Vám v ústrety naším dispozičným skladom tak, aby sme dodali potrebné komponenty načas a Vy by ste mohli kontunuálne vyrábať čo je vo Vašom výrobnom programe.
Nech sú Vaše požiadavky akékoľvek dostupnosť nami dodávaného tovaru je po dohode vždy v termíne tak, aby ste nestáli. Vieme ako je dôležité mať nepretržitú prevádzku zabezpečenú a preto na základe našich skúseností Vám dáme riešenia ktoré požadované zabezpečia. 24 hodín - 7 dní v týždni sme pripravení Vám poskytnúť poradenstvo.

Zabezpečíme kontinuitu Vašej výroby tak, aby ste obstáli v konkurencii a mohli dodávať Vaše výrobky na trh v dohodnutých termínoch a tým byť oproti konkurencii vždy o krok vpred.

Hlavná ponuka firmy

Z nášho katalógu


Kontaktné informácie

Radi Vás navštívime a vypočujeme si Vaše požiadavky. Čoskoro otvoríme našu vzorkovú predajňu vo Zvolene...

  • Tel: +421 918 056 410
  • E-mail: office@gratech.sk
  • Adresa: Buzulucká 3, 960 01 Zvolen, Slovensko

© Gratech 2011